Agentforetak

Dame sitter med hundens sin under et tre
I henhold til forskrift om forsikringsformidling er vi forpliktet til å informere om de agentforetak som selger våre forsikringer.

Presentasjon og kontaktopplysninger

Her finner du kontaktinformasjon til våre forsikringsagenter:

Agenter som selger heste-, hunde- og katteforsikringer.

Informasjonen om agentforetakene under er organisert som følger:

  1. Forsikringsagentforetakets navn. 
  2. Forsikringsagentforetakets organisasjonsnummer. 
  3. Daglig leder og eventuelt annen person som faktisk leder forsikringsagentvirksomheten. 
  4. E-postadresse 
  5. Land hvor forsikringsagentforetaket utøver virksomhet etter reglene om etableringsadgang
  6. Land hvor forsikringsagentforetaket utøver virksomhet etter reglene om adgang til å yte tjenester.
  7. Tilsynsmyndighet i hjemlandet. 

  1. Rita Gulliksen Alternia Dyrepleie
  2. Org.nr: 987 973 986
  3. Rita Gulliksen
  4. rita.gulliksen@ombud.agria.no
  5. Norge
  6. Norge
  7. Finanstilsynet

  1. HESTCO C Wallin
  2. Org.nr: 963 711 905
  3. Cecilia Wallin
  4. cecilia.wallin@ombud.agria.no
  5. Norge
  6. Norge
  7. Finanstilsynet

  1. M. C. Konsulenten
  2. Org.nr: 988 636 649
  3. Mariann Christoffersen
  4. mariann.christoffersen@ombud.agria.no
  5. Norge
  6. Norge
  7. Finanstilsynet

  1. Hipponor
  2. Org.nr: 988 212 423
  3. Eliazabeth Nordhammer
  4. elizabeth.nordhammer@ombud.agria.no
  5. Norge
  6. Norge
  7. Finanstilsynet

  1. Arne Hamre
  2. Org.nr: 988 870 846
  3. Arne Hamre
  4. arne.hamre@ombud.agria.no
  5. Norge
  6. Norge
  7. Finanstilsynet

  1. Horse Power Heidi Hagen
  2. Org.nr: 990 637 377
  3. Heidi Bråten
  4. heidi.braten@ombud.agria.no
  5. Norge
  6. Norge
  7. Finanstilsynet

  1. Sissel Hvitsand
  2. Org.nr: 992 350 652
  3. Sissel Hvitsand
  4. sissel.hvitsand@ombud.agria.no
  5. Norge
  6. Norge
  7. Finanstilsynet

  1. AASA Aasa Kristin Sandøy
  2. Org.nr: 984 663 382
  3. Aasa Kristin Sandøy
  4. aasa-kristin.sandoy@ombud.agria.no
  5. Norge
  6. Norge
  7. Finanstilsynet

  1. Anja B O Huserbåten
  2. Org.nr: 990 797 811
  3. Anja B O Huserbåten
  4. anja.huserbraten@ombud.agria.no
  5. Norge
  6. Norge
  7. Finanstilsynet

  1. Christina Denice Wulff-Pedersen
  2. Org.nr: 914591902
  3. Christina Denice Wulff-Pedersen
  4. Christina.Wulff-Pedersen@ombud.agria.no
  5. Norge
  6. Norge
  7. Finanstilsynet

  1. Transcom Norge AS
  2. Org.nr: NO951919489MVA
  3. Ole Johansson
  4. ole.johansson@transcom.com
  5. Norge
  6. Norge
  7. Finanstilsynet

  1. Fjellgløtt`s Hundesenter
  2. 997 280 253
  3. Ann-Reidun Borgen
  4. Ann-Reidun.Borgen@ombud.agria.no
  5. Norge
  6. Norge
  7. Finanstilsynet

  1. Lykkelige Hunder 
  2. 997 029 550
  3. Beathe Pilskog
  4. Beathe.Pilskog@ombud.agria.no
  5. Norge
  6. Norge
  7. Finanstilsynet

  1. BLACK THUNDER DYRETJENESTER ROY UTGAARD
  2. 984 301 731
  3. Roy Utgaard
  4. Roy.Utgaard@ombud.agria.no
  5. Norge
  6. Norge
  7. Finanstilsynet

  1. Forsikringsrådgiver Roar Nilsen
  2. 914 429 684
  3. Roar Nilsen
  4. Roar.Nilssen@ombud.agria.no
  5. Norge
  6. Norge
  7. Finanstilsynet

  1. Majken Høgberg Amundsen
  2. 914 543 932
  3. Majken Høgberg Amundsen
  4. Majken.Amundsen@ombud.agria.no
  5. Norge
  6. Norge
  7. Finanstilsynet

  1. Gjedrem Holding A/S
  2. 913 860 241
  3. Frode Gjedrem
  4. Frode.Gjedrem@ombud.agria.no
  5. Norge
  6. Norge
  7. Finanstilsynet

  1. Siri Brodal
  2. 984 617 062
  3. Siri Hjellum Brodal
  4. Siri.Brodal@ombud.agria.no
  5. Norge
  6. Norge
  7. Finanstilsynet

  1. Tasja Interiør
  2. 985 537 704
  3. Anne-Stine Bakke
  4. Anne-Stine.Bakke@ombud.agria.no
  5. Norge
  6. Norge
  7. Finanstilsynet

Presentasjon og kontaktopplysninger

Her finner du kontaktinformasjon til våre selgere:

Agenter som selger heste-, hunde- og katteforsikringer.